reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Zapisy na 4 Rowerowy Puchar Reksia!

Ruszyły zapisy na 4 Rowerowy Puchar Reksia, który odbędzie się 9 czerwca 2024 roku na terenach rekreacyjnych Błonia w Bielsku-Białej.

9 czerwca 2024 r. wystartuje 4 Rowerowy Puchar Reksia. Impreza odbędzie się na bielskich Błoniach, a my już teraz zapraszamy do udziału w tym niezwykłym, rowerowym wydarzeniu!

Zawody rozgrywane będą już po raz czwarty, a dotychczasowe doświadczenie w ich organizacji, jak i organizacji zawodów narciarskich, pozwala nam gromadzić coraz liczniejsze grono startujących i widzów. Zawody cieszą się dużą popularnością, a sympatyczny pies Reksio jest ich symbolem, jako przyjaciel dzieci i aktywności poprzez sport. Gwarantujemy świetną zabawę w znakomitej atmosferze!

Przewidujemy przeprowadzenie dwóch konkurencji o różnych stopniach trudności:
dla dzieci młodszych i starszych zostaną przygotowane dwa specjalne, profesjonalne tory przeszkód. Wszyscy rodzice, kibice i osoby towarzyszące będą mogli obserwować zmagania tuż obok terenu z konkurencjami, gdzie także przygotowana będzie scena, prowadzone animacje i atrakcje towarzyszące.

Wszyscy zawodnicy, a będzie ich 300, otrzymają pamiątkowe medale oraz pakiety nagród wraz z numerem startowym. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziane będą puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Honorowym patronem 4 Rowerowego Pucharu Reksia będą Pan Jarosław Klimaszewski Prezydent Miasta Bielsko-Biała oraz Pani Helena Filek-Marszałek, Prezes Fundacji Reksia.

Zapisy na zawody znajdują się w zakładce https://pucharreksia.pl/rejestracja-na-zawody-puchar-reksia/#sec_page

Facebook Pagelike Widget