reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Zostań Partnerem 11 Narciarskiego Pucharu Reksia

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do objęcia sponsoringiem specjalnym 11 Narciarski Puchar Reksia, czyli największych w Polsce zawodów narciarskich dla dzieci. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na cele organizacyjne imprezy, m.in. wynajęcie aparatury pomiarowej czasu przejazdu, produkcję pamiątkowych toreb i gadżetów, które otrzymają wszyscy uczestnicy zawodów, produkcję numerów startowych, wynajęcie nagłośnienia, sceny, telebimu oraz namiotu na biuro zawodów i wiele, wiele innych atrakcji.

11 edycja Pucharu Reksia odbędzie się na Stoku Dębowiec w Bielsku-Białej 5 lutego 2023 r. (stokiem alternatywnym będzie Stok Siglany w Wiśle).

Statystyki stawiają Puchar Reksia na czele krajowych zawodów narciarskich dla dzieci, tak pod względem ilości uczestników (na obu slalomach startuje 400 zawodników) i obserwatorów (każdorazowo, „na żywo” zmagania zawodników ogląda ogromna rzesza kibiców), jak i wysokiego poziomu organizacyjnego. Każdego roku spośród zawodników startujących w Pucharze Reksia wyłania się kilka talentów narciarskich.

Puchar Reksia corocznie odbywa się pod patronatem władz miejskich i wojewódzkich oraz pani Heleny Filek-Marszałek, reżyser Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, prezes Fundacji. W tym roku, po raz pierwszy patronat honorowy objął Polski Związek Narciarski.

Puchar Reksia to impreza, której od samego początku przyświecają cele takie jak: propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play, hartowania sportowego ducha najmłodszych oraz promowania wartości rodzinnych i społecznych.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych Reksiomaniaków i proponujemy wykupienie pakietów sponsorskich. Szczegóły w załączniku:

Facebook Pagelike Widget