reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Media

Zaproszenie dla mediów

Zapraszamy do objęcia patronatem medialnym największej w Polsce imprezy narciarskiej dla dzieci i młodzieży – 7 Pucharu Reksia.

W 2018 roku Puchar Reksia odbędzie się w dwóch miejscach, dzięki czemu więcej uczestników będzie mogło wziąć w nich bezpośredni udział, a jednocześnie zobaczy je na żywo więcej widzów: 18 lutego 2018 – Stok Dębowca w Bielsku-Białej, 18 marca 2018 – Hotel i Stok Bania w Białce Tatrzańskiej.

W szranki staną najmłodsi pasjonaci tej dziedziny sportu. To największa i najważniejsza impreza narciarska dla dzieci i młodzieży. Z roku na rok odnotowujemy coraz więcej uczestników. W ostatnich zawodach, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, wystartowało ponad 400 zawodników. Przebieg zawodów śledziło na żywo ponad 3000 osób. Podobne liczby uczestników i obserwatorów przewidujemy na stoku przy Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Miejsca te dysponują doskonałym zapleczem technicznym, a okoliczna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna będzie dodatkową zachętą dla widzów do kibicowania młodym narciarzom.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Kilku zawodników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea.

Puchar Reksia odbywa się pod patronatem:

  • Heleny Filek-Marszałek – wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia, dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku.
  • Andrzeja Bachledy-Curuś – polskiego narciarza olimpijskiego

 

Redakcje chcące objąć 7 Puchar Reksia patronatem medialnym prosimy o kontakt z Organizatorem:

Klub Sportowy LIVE www.klubsportowylive.pl
tel. 601 931 846, 693 366 336, e-mail: biurolive@vp.pl

Aktualności

8 Puchar Reksia

3 lutego 2019 – Bielsko-Biała, 17 marca 2019 – Białka Tatrzańska

Przeżyjmy to jeszcze raz

Klip z 7 Pucharu Reksia w Białce Tatrzańskiej

Zapisy internetowe zostały zakończone.

Zgłosiło się czterysta dzieci.