reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Media

Zaproszenie dla mediów

Zapraszamy do objęcia patronatem medialnym największej w Polsce imprezy narciarskiej dla dzieci i młodzieży – 7 Pucharu Reksia.

W 2018 roku Puchar Reksia odbędzie się w dwóch miejscach, dzięki czemu więcej uczestników będzie mogło wziąć w nich bezpośredni udział, a jednocześnie zobaczy je na żywo więcej widzów: 21 stycznia 2018 – Stok Dębowca w Bielsku-Białej, 18 marca 2018 – Hotel i Stok Bania w Białce Tatrzańskiej.

W szranki staną najmłodsi pasjonaci tej dziedziny sportu. To największa i najważniejsza impreza narciarska dla dzieci i młodzieży. Z roku na rok odnotowujemy coraz więcej uczestników. W ostatnich zawodach, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, wystartowało ponad 400 zawodników. Przebieg zawodów śledziło na żywo ponad 3000 osób. Podobne liczby uczestników i obserwatorów przewidujemy na stoku przy Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Miejsca te dysponują doskonałym zapleczem technicznym, a okoliczna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna będzie dodatkową zachętą dla widzów do kibicowania młodym narciarzom.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Kilku zawodników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea.

Puchar Reksia odbywa się pod patronatem:

  • Heleny Filek-Marszałek – wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia, dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku.
  • Andrzeja Bachledy-Curuś – polskiego narciarza olimpijskiego

 

Redakcje chcące objąć 7 Puchar Reksia patronatem medialnym prosimy o kontakt z Organizatorem:

Klub Sportowy LIVE www.klubsportowylive.pl
tel. 601 931 846, 693 366 336, e-mail: biurolive@vp.pl

Aktualności

Uwaga! Zmiana terminu zawodów w Bielsku-Białej na Stoku Dębowca!

Ze względu na słabe warunki narciarskie, jakie panują w Beskidach, 7 Puchar Reksia w Bielsku-Białej odbędzie się w nowym terminie – 18 lutego! – osoby niemogące uczestniczyć w zawodach w Bielsku-Białej w związku ze zmianą terminu rozegrania prosimy o kontakt z organizatorem do 21.01.2018, celem zwrotu opłaty startowej. – w przypadku braku możliwości przeprowadzenia zawodów […]

Trwają zapisy na 7 Puchar Reksia

W tym roku w zawodach startują dzieci w sześciu grupowych: 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013, 2014 i młodsi. Zapraszamy. Puchar Reksia – Bielsko-Biała      

Honorowi patroni 7 Pucharu Reksia

Z przyjemnością informujemy, że Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Bielska-Białej – pan Jacek Krywult. Marszałek Województwa Małopolskiego – pan Jacek Krupa. Marszałek Województwa Śląskiego – pan Wojciech Saługa Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska – pan Stanisław Łukaszczyk

Andrzej Bachleda-Curuś Ambasadorem 7 Pucharu Reksia

Jesteśmy dumni z tego, że Ambasadorem 7 Pucharu Reksia został pan Andrzej Bachleda-Curuś – najbardziej utytułowany polski narciarz alpejski, srebrny (1974) i brązowy (1970) medalista mistrzostw świata w kombinacji alpejskiej, dwukrotny olimpijczyk (1968, 1972). W 1972 chorąży reprezentacji Polski na igrzyskach w Sapporo.