reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Media

Zaproszenie dla mediów

Zapraszamy do objęcia patronatem medialnym największej w Polsce imprezy narciarskiej dla dzieci i młodzieży – 8 Pucharu Reksia.

W 2019 roku Puchar Reksia odbędzie się w dwóch miejscach, dzięki czemu więcej uczestników będzie mogło wziąć w nich bezpośredni udział, a jednocześnie zobaczy je na żywo więcej widzów: 3 lutego 2019 – Stok Dębowca w Bielsku-Białej, 17 marca 2019 – Hotel i Stok Bania w Białce Tatrzańskiej.

W szranki staną najmłodsi pasjonaci tej dziedziny sportu. To największa i najważniejsza impreza narciarska dla dzieci i młodzieży. Z roku na rok odnotowujemy coraz więcej uczestników. W ostatnich zawodach, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, wystartowało ponad 400 zawodników. Przebieg zawodów śledziło na żywo ponad 3000 osób. Podobne liczby uczestników i obserwatorów przewidujemy na stoku przy Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Miejsca te dysponują doskonałym zapleczem technicznym, a okoliczna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna będzie dodatkową zachętą dla widzów do kibicowania młodym narciarzom.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Kilku zawodników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea.

Puchar Reksia odbywa się pod patronatem:

  • Heleny Filek-Marszałek – wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia, dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku.
  • Jakuba Ilewicza – wielokrotny Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim

 

Redakcje chcące objąć 8 Puchar Reksia patronatem medialnym prosimy o kontakt z Organizatorem:

Klub Sportowy LIVE www.klubsportowylive.pl
tel. 693 366 336, e-mail: zawody@pucharreksia.pl

Facebook Pagelike Widget

Aktualności

Galeria zdjęć z zawodów w Białce Tatrzańskiej 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów 8 Pucharu Reksia, które odbyły się 17 marca 2019 roku w Białce Tatrzańskiej na Stoku przy Hotelu Bania. Autor zdjęć: Ignacy50 / Sklep z fotografią

Reksio dziękuje wszystkim Partnerom i Patronom Medialnym :)

8. Puchar Reksia przeszedł już do historii. Wszystkie Reksiaki bezpiecznie dojechały do mety, zostały też obdarzone mnóstwem prezentów. Najlepsi dostali wspaniałe nagrody. A to wszystko dzięki hojnym Partnerom, którym, w imieniu Reksia, serdecznie dziękujemy 🙂