reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Media

Zaproszenie dla mediów

Zapraszamy do objęcia patronatem medialnym największej w Polsce imprezy narciarskiej dla dzieci i młodzieży – 8 Pucharu Reksia.

W 2019 roku Puchar Reksia odbędzie się w dwóch miejscach, dzięki czemu więcej uczestników będzie mogło wziąć w nich bezpośredni udział, a jednocześnie zobaczy je na żywo więcej widzów: 3 lutego 2019 – Stok Dębowca w Bielsku-Białej, 17 marca 2019 – Hotel i Stok Bania w Białce Tatrzańskiej.

W szranki staną najmłodsi pasjonaci tej dziedziny sportu. To największa i najważniejsza impreza narciarska dla dzieci i młodzieży. Z roku na rok odnotowujemy coraz więcej uczestników. W ostatnich zawodach, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, wystartowało ponad 400 zawodników. Przebieg zawodów śledziło na żywo ponad 3000 osób. Podobne liczby uczestników i obserwatorów przewidujemy na stoku przy Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Miejsca te dysponują doskonałym zapleczem technicznym, a okoliczna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna będzie dodatkową zachętą dla widzów do kibicowania młodym narciarzom.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Kilku zawodników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea.

Puchar Reksia odbywa się pod patronatem:

  • Heleny Filek-Marszałek – wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia, dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku.
  • Jakuba Ilewicza – wielokrotny Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim

 

Redakcje chcące objąć 8 Puchar Reksia patronatem medialnym prosimy o kontakt z Organizatorem:

Klub Sportowy LIVE www.klubsportowylive.pl
tel. 693 366 336, e-mail: zawody@pucharreksia.pl

Facebook Pagelike Widget

Aktualności

Już 300 Reksiaków czeka na start.

Przypominamy, że podstawą znalezienia się na liście startowej jest zgłoszenie i dokonanie opłaty startowej. Osoby, które po zgłoszenie nie opłacą startowego, będziemy systematycznie usuwać z listy.

Oficjalny plakat 8 Pucharu Reksia

Kochane Reksiaki i Reksiomaniacy! Miło nam zaprezentować oficjalny plakat 8 Pucharu Reksia. Serdecznie dziękujemy wszystkim znamienitym Partnerom, dzięki którym możemy gościć młodych narciarzy po raz kolejny na stokach: Dębowca i Bani 🙂   Przypominamy, że trwają zapisy, a numerów startowych jest ograniczona liczba, zapraszamy na stronę zapisów: Rejestracja na zawody Puchar Reksia

Tańsze pokoje w Hotelu Bania

  Kochane Reksiaki! Mamy dla Was miłą niespodziankę. Dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział w zawodach 8 Pucharu Reksia, na hasło: „PUCHAR REKSIA” czeka 10% rabat na rezerwację pokoi w Hotelu Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, położonym tuż obok Stoku Bania, na którym rozegrane zostaną zawody. Rabat dotyczy noclegów w dniach: […]

Rozpoczęły się zapisy na 8 Puchar Reksia

Puchar Reksia – Bielsko-Biała 2019   Puchar Reksia – Białka-Tatrzańska 2019