reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Reha-Forma w gronie naszych partnerów

Miło nam poinformować, że kolejny rok naszym partnerem jest REHA-FORMA z Bielska-Białej. Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacjach różnych schorzeń w zakresie ortopedii, traumatologii i reumatologii, neurologii a także prowadzi rehabilitację sportową i ćwiczenia dla dzieci z wadami postawy.

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma zajmuje się głównie poradnictwem oraz rehabilitacją ortopedyczno-sportową min kolan, kręgosłupów, barków, nadgarstków, jak również po rekonstrukcji wązadeł krzyżowych ACL, PCL itp. Prowadzona jest kompleksowa edukacja w zakresie treningów funkcjonalnych, odnowy biologicznej oraz dietetyki a także przygotowywany jest indywidualny program terapeutyczny, który pozwala na przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych oraz poprawę kontroli nerwowo-mięśniowej. Dobór sprzętu uzależniony jest od etapu gojenia tkanek, lokalizacji uszkodzonych struktur i stadium choroby.
Centrum współpracuje z wieloma klubami sportowymi, co świadczy o jego profesjonalizmie oraz zaufaniu ludzi, dla których ciało stanowi narzędzie pracy.
Reha-Forma znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Karbowej 26.

Aktualności

8 Puchar Reksia

3 lutego 2019 – Bielsko-Biała, 17 marca 2019 – Białka Tatrzańska

Przeżyjmy to jeszcze raz

Klip z 7 Pucharu Reksia w Białce Tatrzańskiej

Zapisy internetowe zostały zakończone.

Zgłosiło się czterysta dzieci.