reksio baner Fanpage Pucharu Reksia na Facebook

Reha-Forma w gronie naszych partnerów

Miło nam poinformować, że kolejny rok naszym partnerem jest REHA-FORMA z Bielska-Białej. Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacjach różnych schorzeń w zakresie ortopedii, traumatologii i reumatologii, neurologii a także prowadzi rehabilitację sportową i ćwiczenia dla dzieci z wadami postawy.

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma zajmuje się głównie poradnictwem oraz rehabilitacją ortopedyczno-sportową min kolan, kręgosłupów, barków, nadgarstków, jak również po rekonstrukcji wązadeł krzyżowych ACL, PCL itp. Prowadzona jest kompleksowa edukacja w zakresie treningów funkcjonalnych, odnowy biologicznej oraz dietetyki a także przygotowywany jest indywidualny program terapeutyczny, który pozwala na przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych oraz poprawę kontroli nerwowo-mięśniowej. Dobór sprzętu uzależniony jest od etapu gojenia tkanek, lokalizacji uszkodzonych struktur i stadium choroby.
Centrum współpracuje z wieloma klubami sportowymi, co świadczy o jego profesjonalizmie oraz zaufaniu ludzi, dla których ciało stanowi narzędzie pracy.
Reha-Forma znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Karbowej 26.
Facebook Pagelike Widget